Z psami związana od zawsze. Na co dzień pracuje jako zoopsycholog i trener psów. W międzyczasie pracowała jako technik weterynarii i wykładowca akademicki. Doktorantka na Wydziale Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. W pracy z psami największy nacisk kładzie na czytelność w komunikacji.
Certyfikowany zoopsycholog i trener psów. Specjalista kynoterapii. Założyciel i prezes Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego. Diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej. Psychopedagog. Wykładowca akademicki. Od wielu lat pracuje jako trener psów, zoopsycholog i egzaminator psów terapeutycznych.
Lekarz weterynarii. Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w2003. Od tego czasu zawodowo związany z Bydgoszczą i skupiony na leczeniu psów i kotów. W 2019 ukończył specjalizację z dziedziny rozrodu zwierząt. Pracoholik z poczuciem humoru.
Pierwsza w Polsce hodowczyni alpak. Organizator i wykładowca na kursie „chów i hodowla alpak”, współorganizator cyklicznego wydarzenia „alpaca day”.
Pedagog specjalny, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, od ponad 10 lat specjalista kynoterapii , ponad 20 letni staż pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawna, hodowca Cavalierów. Z psami związana od zawsze. Pasjonatka biegów i dobrej literatury wszelkiej maści.
Kynoterapeuta, alpakoterapeuta, trener sensoplastyki, plastyki sensorycznej i bajkoterapii. Żyje ze zwierzętami od 3 roku życia. Pracuje ze zwierzętami prowadząc zajęcia alpakoterapii i kynoterapii z dziećmi i osobami dorosłymi.
Certyfikowana alpakoterapeutka i kynoterapeutka. Z wykształcenia prawnik ( UMK w Toruniu , Wydział Prawa i Aministracji kierunek Prawo), z zamiłowania pedagog, entuzjasta pracy z dziećmi i zwierzętami. Ukończyła studia podyplomowe w przedmiocie Przygotowanie Pedagogiczne. Posiada kwalifikacje certyfikowanego trenera Sensoplastyki, SmykoMultisensoryki, Sensoceramiki, jogi dla dzieci, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherbourn i terapii ręki. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi. Swoje zajęcia opiera o zasady i reguły Pozytywnej Dyscypliny. Od kilku lat pracuje z alpakami rasy huacaya Zagadką, Chrupkiem i Kaktusem oraz psami: Sally (labrador retriver) oraz Masakrą (mops). Od kilku miesięcy jest szczęśliwą opiekunką 2 osiołków Rudolfa i Dyzia.
Na co dzień pracuje jako instruktor szkolenia psów oraz pozorant. Licencjonowany pozorant ZKwP. Członek Oddziałowej Komisji Szkolenia Psów ZKwP Oddziału Szczecin. Instruktor kursów specjalistycznych dla pozorantów służb mundurowych w Ośrodku Szkolenia Przewodników i Tresury Psów Służbowych SW. Pomysłodawcą oraz wykonawcą programu readaptacji społecznej skazanych pt: "Pieskie życie z psem", którego celem była socjalizacja oraz wstępne szkolenie psów problemowych przebywających w schroniskach przez osoby pozbawione wolności. Hodowca owczarków niemieckich (linii użytkowej).
Inżynier zootechniki, technik weterynarii, zoofizjoterapeuta koni, zoofizjoterapeuta zwierząt towarzyszących oraz instruktor dog fitness. Uczestniczka licznych szkoleń kynologicznych z zakresu terapii manualnych, neurologii, ortopedii, tapingu, masażu psów, fit paws i handlingu. Przez blisko półtora roku pracowała w jednej z koszalińskich lecznic weterynaryjnych. Obecnie od dwóch lat prowadzi własny gabinet rehabilitacji psów i kotów w Kołobrzegu. Prywatnie właścicielka dwóch owczarków szkockich Kiara i Kovu, z którymi na co dzień ćwiczy psi fitness.
Na co dzień pracuje z psami jako instruktor szkolenia oraz pozorant. Pozorant stażysta ZKwP. Przewodnik psa specjalnego w Areszcie Śledczym. W pracy z psami stawia na budowanie motywacji do współpracy zarówno u psa jak i u jego przewodnika oraz na kształtowanie relacji pomiędzy nimi.
Na co dzień pracuje jako instruktorka szkolenia psów i groomer. Asystent kynologiczny ZKwP. Hodowca berneńskich psów pasterskich oraz owczarków australijskich. Zawodniczka agility.